Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По „Граф Игнатитиев“ се разхожда интелигентен мъж. Гледа – стои една баба и плаче. — Бабо, защо плачете? Какво е станало? — Ох, откраднаха ми портомонето с парите… — И много ли пари имаше? — Много, петдесет лева. — Ето бабо, петдесет лева, не плачете! — Сине, а ще може ли и портмонето да върнеш?
Разни 1,823 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо: - Тате, защо учителката ми каза, че ябълката не пада далеч от дървото? - Ах, ти хулиган! Да не си я щипнал по дупето? Социализъм: да нахраним гладния с риба. Капитализъм, както ни го описват: да не храним гладния с риба, а да му дадем въдица. Капитализъм, какъвто е наистина: не даваме въдицата, а я продаваме на кредит, без гладния да разбере, че няма достъп до езерото с рибата, нито има билет за риболов, защото и езерото, и рибата отдавна принадлежат на този, комуто той вече е длъжник за въдицата... Привилегия ли е, че се возим гратис, при положение, че отиваме по дяволите? - какво си пожелават полицаите сутрин? - лека и доходна! Блондинка печели кола от лотарията. Отива да си я вземе и вика: - Искам да е червена. - Не може ли да си изберете някакъв друг цвят? Просто нямаме червени. - Аха, така значи. Върнете си ми 50-те стотинки тогава.