Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Купи си компютър с четириядрен процесор(130Вата) и две видеокарти, работещи в общ режим(350Вата). И си изключи парното.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Госпожице, свободна ли сте за следващия танц? — Да, разбира се! — В такъв случай бихте ли ми пазили бирата?
Пиянски
03.10.2017
2,112 прегледа
Следващ →
Още вицове
В съда съдията казва на подсадимият: (съдията) - Изнасилили сте тази жена , но не сте го направили както би направил всеки мъж, а сте я изнасилили отзад... как може да си позволявате такова нещо ? (адвокатът) - Ами дупка до дупка..сбъркал е човека какво сега НЕ Е ТОЛКОВА ВИНОВЕН... (съдията) - Как да не е виновен БЕ а вие знаете ли как боли...
Пена пита Вуте: - Абе Вуте, знаеш ли какво е това ситуация? - Епа знам. - И какво е? - Еми, как да ти обясним? Значи ти се прибираш по рано от работа и ме заварваш на калъп с комшийката. Е, те това е ситуация. Сега разбра ли? - Па разбрах. - И какво разбра? - Значи ти се прибираш по-рано от работа и ме заварваш на калъп с комшията. Е, те това разбрах за тая ситуация. - А, Пено, не бъркай бойо със ситуацията.
При психиатъра влиза луд, който се оплаква: - Докторе, през цялото време усещам как по гърдите ми лазят бели мишки. След което показва с жестове как ги отхвърля. Психиатърът раздразнено отвръща: - Ей, ама защо ги хвърляш по мен бе, човек?
- Къде работиш? - Тайна, не казвам. - А колко ти плащат? - По пет лева на бомба.
Едно момченце стояло на гарата заедно с майка си и чакало влак. В това време наблизо някакъв железничар почуквал с чукчето си колелата на един вагон. Момченцето попитало: - Чичко, защо чукаш по колелата? А той отговорил: - За пенсия, чичовото!