Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Тате, нали няма да се сърдиш? - Зависи какво се е случило... - Разлях кафето... - Нищо не е това... - Да, и аз мисля така, а твоят компютър не мисли така...Той сега въобще не мисли...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Господин началник, може ли да си взема отпуска? - За какво ти е бе, Петров? И без това бюрото ти е точно до прозореца?
Бисери
03.10.2017
3,349 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семейство тръгнало на гроздобер. Детето попитало: - Мамо, откъде идва гроздето? Майка му отговорила: - Сине, веднъж с баба ти и дядо ти брахме сливи. След като ги обрахме извадихме костилките и ги засадихме. Родиха се мандарините. След това от семките на мандарините изразснаха портокали, от които домати, с които развихме много добър бизнес. И накрая от доматите се роди гроздето, сине.
Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто английски деца! Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто красиви френски момичета! Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде!
В магазин за дрехи влиза млад мъж и казва: - Искам смокиново листо! Утре ще ходя на бал с маски и ще играя Адам. Носят му смокиново листо, той го пробва и казва: - Не, малко ми е. Носят му по-голямо. - И това ми е малко. Така няколко пъти, докато на продавача не му писнало и казал: - Абе що не си го преметнеш през рамото и да играеш колонка на бензиностанция?
Криминалното ръководство на МВР подаде оставка.
И все пак нещо трябжа да остане, дори това да е пепелта!