Двама наркомани се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия:
- Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си?
Другият наркоман се обажда:
- Не ставай! Знам го аз тоя номер - ти ще станеш, а тя ще седне!
Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
— Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
— Не.
— А би ли искал?
— И питаш. Разбира се!!!
— Тогава си късметлия. Да вървим у нас!
Пристигат у тях, дамата отключва и подвиква:
„Мамо, спиш ли вече?“