Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо пита Марийка. -Марийке, имаш ли си приятел ловджия? -Не, Иванчо защо питаш? -Ами, нека аз да ти ударя една патка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Защо кондукторите не могат да работят в чейндж бюро? — Защото когато клиентите им дават пари, те ги късат и ги връщат!
Професионални
03.10.2017
2,804 прегледа
Следващ →
Още вицове
Системата за обслужване на едно гише доста облекчи даването на рушвети.
Политиката е мръсна работа - или себе си трябва да переш, или пари.
Пийнал мъж удря с юмрук по масата и се провиква: - Кой командва тук?! На вратата на стаята се показва жена му с точилка в ръка. Мъжът утихва и промърморва: - Скъпа, аз само попитах…
Една жена празнувала своя петдесет годишен юбилей - гости, ядене, пиене... Обичайните неща. Съпругът и вдигнал тост: "Вдигам тост не за твоите 50 год., на които си като кисела зелка, вдигам тост не за твоите 35 год., на които бе като ароматен френски коняк, вдигам тост не за твоите 25 год., на които бе като пенливо шампанско, а вдигам тост за твоите 17 год., на които бе като сочна праскова!..." Гостите онемели притеснено... Рожденничката се изправила с чаша в ръка: "Вдигам тост не за моите 17год., на които бях като сочна праскова, която ти взе нахапана, вдигам тост не за моите 25 год., на които бях като пенливо шампанско, което ти пиеше с приятели, вдигам тост не за моите 35 год., на които бях като ароматен френски коняк, който ти делеше с комшията, а вдигам тост за моите 50 год., на които съм като кисела зелка, с която ти с кеф би замезил, ако не ти беше тъп ножа, за да я нарежеш!"
Двама психиатъра: - Всеки нов пациент го питам дали играе шах. - Защо? - Ако не играе - го съветвам да играе, а ако играе - го съветвам да спре. - Но защо? - Ами и аз не знам, но в осемдесет процента от случаите помага...