Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сестра, как е новият ни пациент? — По-добре, вече говори. — И какво каза? — Че се чувства зле!
Професионални 3,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли? На Крамник му работел компютъра само в тоалетната. -Какво е това? -Чин. -А защо е чин? Диалог в час по философия Две мравки си стояли на един камък. Едната казла: - Колко? Другата: - 25. - Какво “25″? -Ами какво “Колко”?! Чужденец спира в едно забутано селце и пита местен жител: - На какво разстояние е най-близкият град? - На 2 километра птичи полет. - А на колко километра ще бъде, ако трябва да се ходи по земята и да се търкаля спукана гума?