Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Защо кучето минава със свита опашка покрай евреин? Отговор: Защото е чуло, че евреин където види дупка отваря магазин.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Ела ми на гости. – кани Иванчо приятеля си. – Имаме си ново куче. — Хапе ли? — Точно това искам да проверя.
Разни
03.10.2017
1,674 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама чалгаджии чули, че е много модна електронната музика и решили да отидат да видят как е на метрополис. Отишли те пред залата и единия казал: - Няма смисъл да влизаме и двамата да даваме пари - аз ще вляза да разузная, а ти ме изчакай тука, ако е гот, влизаме и двамата. След малко излиза и казва на другия чакарак: - Ужас! Вътре е егати мизерията, тия рейвъри са най-големите голтаци в България - една цигара по трима я пушат!
Проблемът не изчезва в момента, в който си изтървете нервите...
Наскоро учени от БАН са кръстосали...крака и така седят по цял ден.
Мъж минава по коридор на хотел към неговия изход. Точно когато минава да си остави ключа, се бута в някаква жена и лакътят ми попада на гърдите й. И двамата са изплашени и се гледат от 20-30 см.: - Госпожо, ако сърцето Ви е толкова меко, колкото гърдите ви, може би ще ми простите... - Ако пенисът Ви е толква твърд, колкото лакътят Ви... стая 223!
Иванчо и Марийка играят на топка Иванчо качва топката на дървото и Марийка се качва на дървото.Иванчо казва: -Виждам бели прашки... Марийка се засрамила и се орибрала.Казала на майка си: -Мамо днес Иванчо ми видя прашките.Майката отговорила: -Утре пак утиди да играете! -Добре!-отговорила Марийка На дригия ден Иванчо пак качил топката на дървото.Всичко пак се повторило.Марийка казала на майка си: -Мамо днес Иванчо пак ми видя прашките.казала Марийка -Утре отиди без прашки дъще. На другия ден Иванчо пак качил топката на фървото.И казал: -Виждам два домата и дупка по средата !