Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Веднъж Баба Яга хванала млад и красив момък и му казала: — Ако отговориш на гатанката ми, ще ти се отдам, а ако не познаеш, ще те изям. Момъкът си помислил: По-добре да ме изяде… А Баба Яга продължила: — Зеленичко, живее в блатото, скача, започва с „ж“ и завършва с „а“. Що е това? — Скакалец! — Ах, ти, палавник такъв! – викнала Баба Яга. – Позна!
Разни 1,664 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момиченце влиза в зоомагазин. Усмихва се мило на продавача и казва с най-нежния се глас: - Искам да си купя едно зайче. Продавачът нежно пита: - Искаш да си купиш, това малко, сивичко, с огромни печални очички зайче или пък, това пухкавичко и мързеливичко бяло зайченце? Момиченцето с усмивка отговаря: - На моя питон, честно казано, му е през оная работа... А какво трябва да правиш, ако видиш, животно, записано в Червената книга, да яде растение, записано в Червената книга? Един ден Иванчо се прибрал по-рано от училище и видял брат му да прави секс със приятелката му и го попитал, какво прави а тои му отвърнал, че вкарва гол на Левски. Вечерта това се повторило и с баща му. Иванчо попитал и баща си какво прави, а той му отвърнал, че изравнява резултата. След около 10 мин. бащата вижда Иванчо да бие чикии на дивана и го попитал какво прави, а той му отвърнал: - Еми, помпам топката за 2-то полувреме. Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало. - Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно - тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е! Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява: - Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата! Българските пенсионери са осмото чудо на света, защото с такава пенсия може да оцелее само чудо.