Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляванa от възрастен мъж. — Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. — Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 – 3 километра дядото спрял колата и рекъл: — Слизай! — Ама нали носът ти не работи! — Да, ама ми се насълзяват очите и не виждам пътя!
Разни 1,816 прегледа
Следващ →

Още вицове