Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляванa от възрастен мъж. — Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. — Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 – 3 километра дядото спрял колата и рекъл: — Слизай! — Ама нали носът ти не работи! — Да, ама ми се насълзяват очите и не виждам пътя!
Разни 1,817 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жените са като наркотик - пристрастяваш се и ти излиза много скъпо. Един човек влиза в супер high-tech бар, където робот стои зад плота вместо барман. Отива човекът на бара, а роботът го пита: - Колко е Вашето IQ?. Човекът отговаря: - 150. Роботът веднага му сипва 16-годишно уиски и започва разговор за глобалното затопляне, интерференцията на заобикалящата среда, квантовата механика, нанотехнологиите и т.н. Човекът остава много впечатлен от вечерта и затова и на другата вечер решава да тества робота. Когато роботът го пита за неговото IQ, той казва 80. Веднага роботът му сервира бира и му говори за футбол, карти, любими ястия, жени и пр. Все така заинтригуван, човекът се връща на следващата вечер отново. Роботът го пита: - Колко е Вашето IQ?. А човекът отговаря: - Мисля, че е около 20. Тогава роботът му сервира една голяма чаша с червено вино и го пита: - Е, значи пак ще гласуваме тази неделя, а? Попитали радио Ереван: Може ли да се пикае срещу вятъра? Отговор: Може, но без да си го вадиш навън. Лъвът - царят на животните, казал всяка твар да му донесе месо. Ако някой не му донесат месо - ще го пребие от бой. Всяка живинка понесла бутове към царските палати. Дошъл реда и на заека. Той носел морков и лъвътй започнал да го налага. Заекът хем плачел, хем се смеел. Лъвът го попитал: - Зайо, защо плачеш и се смееш. Заекът отговорил: - Плача, защото ме боли, а се смея, защото таралежът ти носи ябълка. Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!!