Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как прекара отпуската си на село? — Отлично. — Въздухът там сигурно е много добър? — Прекрасен! Напомпах си и четирите гуми на колата с него.
Разни 1,661 прегледа
Следващ →

Още вицове

Половинсекундна заставка след новините по БНТ: "Всички факти и коментари са измислени" 25.07.2011, ЦИК започва да приема документи за участие на партиите в изборите с думите: "Нека ЦИрКът започне сега!" - Защо блондиките лазят в магазина? - Защото търсят ниски цени... Жена се прибира изморена от работа у тях си и пита мъжа си: - Мило, какво прави днес? - Ми правих секс с комшийката! - Моля?!! - казала ядосана жена му.. - Е, не се ядосвай, нали каза ако имам проблем за нещо да й се обадя. Двама студенти се напили безпаметно и на сутринта , като се събудили единият решил да избъзика другия и му казал: - Един на нула за мене.. - Защо? - Ами снощи така се бях напил, че съм те опънал погрешка... На другият му станало много гадно, но какво да направи - станалото станало и си замълчал. След известно време ситуацията се повтаря и на сутринта потършевшият от предния път казва: - Един на един .. - Кво един на един бе !? - Ми сега и аз те опънах през нощта - Ти луд ли си бе! Аз майтап си правех тогава Онзи се замислил малко и казал: - Eдин на нула тогава ..