Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мацка се обажда по телефона на младеж: — Нашите заминават на вилата, ела у нас. — А какво ще правим? — Ще изпием бутилка вино. — А после? — Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. — А после? — Ще потанцуваме и ще си легнем. — А после какво? — Как какво? Ще се чукаме до сутринта! — Аха, разбрах намека. Тръгвам.
Разни 1,736 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе,какво е шизофрения? - Раздвояване на личността. - Значи съм много болен!Всеки път се двуoмя, коя от циците на жената да целуна първа. В съдебната зала адвокат се опитва да оневини млада дама, обвинена в убийство: - Господин Съдия, погледнете тази жена. Може ли според вас жена с такова хубаво и нежно лице да убие човек? Погледнете косата на тази жена! Може ли според вас жена с такава буйна и мека коса да убие човек? Погледнете гърдите на тази жена - може ли жена с такива големи и твърди гърди да убие човек? И накрая, Господин Съдия, погледнете краката на тази жена! Може ли според вас жена с толкова дълги и изящни крака да убие човек? Господин Съдия, аз свърших. - И аз... , но това няма отношение към делото... Партийно събрание. Някой пита: - Построихме ли комунизма или ще става и по-зле? - Соня - казва Петя на приятелката си, - твоят приятел е непочтен! - Какво ти е направил? - Не зная! Или момче, или момиче. Двама приятели решават да станат алпинисти и като за първи път да искачат един връх на 3000 м височина. Обаче и двамата имали по един дефект: единият бил много нервен и невъздържан, а другият заеквал. Нервният вървял бързо по байра, заекващият не можел да го настигне и започнал да го вика: - Ейй, Ива... ейй Ива... Ейй Ива... ейй Иванееее. - Какво си се развикал бе, ще падне некоя лавина да ни затрупа. - Абе пп... а пп... а пп... а пп... а пп. - Стига пъка бе, не мога да изкача байра, като са качим горе ше ми го кажеж. Стигнали върха и нервният попитал приятеля какво е искал да му каже. - Абе пп... палатките останаха долу! - Абе ти защо ми го казваш сега, бе? - На... на... ли те пи... пи... тах и ти ми каза като са качим горе да ти го кажа. - Леле, ти си ебати заекващия тъпак! - Абе мм... а мм... а мм. - Не мъкай, слизаме долу, че няма време. Слизат долу и палатките ги няма. - Каде са палатките? - Мм... а мм... МАЙТАПА СА БЕ!