Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Петре, дай ми двайсет и пет лева до заплата. - До заплата? И кога е това? - Нямам понятие. Нали ти работиш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Старият хан събрал синовете си, за да им разкаже приказката за задружността и снопа стрели. Казал на най-големия: — Синко, подай ми стрелите. — А къде е колчана, татко? — Ей там, зад плочата на Лили Иванова.
Разни
03.10.2017
1,916 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж отишъл за гъби в гората. Брал гъби, а по едно време от гората излиза една бабичка и го пита: - Е какво, ще ме изнасилваш ли? - Не - отговорил мъжът. - ти си толкова стара, че не бих си го и помислил даже... - Но ще се наложи - казала му старицата.
Луксозна кооперация. Солиден джентълмен бута вратата, опитвайки се да излезе навън. - Дръпнете, господине! - подсказва портиерът. - Но тук пише "Бутнете"! - обяснява джентълменът. - Точно така, господине. - любезно се съгласява портиерът, - това го измисли господина от втория етаж. По този начин успява да догони любовниците на жена си!
Говорят си две жени за мъже: - Първо заряза пиенето, после заряза цигарите, а накрая и мен...
Стефчо копае трап. - Отлично, трудовак! - Ще се старая, г-н фелдфебел! - Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: - Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: - За Вас, г-н командир!
- Плюска ми се! - Люси, девойките хапват, а не плюскат. - Хапваше ми се преди осем часа, а сега ми се плюска.