Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лепенка на кола: „Има ли живот след смъртта? Изпревари ме и ще разбереш… “
Черен хумор 1,867 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Защо блондинките карат БМВ-та? Отговор: Защото това е единствената марка, която могат да произнесат. Свиня пресича шосето и вика: - Москвич-квич-квич!!! В чакалнята на спешното отделение в болницата доктор говори с мъж. Доктора: - Е, какво се е случило с него? - Седим си значи с него, чакаме още приятели за петъчна разпивка. Решихме да вземем някоя водка, докато чакаме, че да не скучно. Дадох му пари, пратих го до магазина, а аз приготвям разни мезенца. Всичко да е тип-топ. - Да, така си трябва. - Да, ама т’ва копеле, да вземе да види неква кристална гарафа, че и да вземе да я купи. А за водката да няма пари! - Хм, ама съвсем ли? - И за малка бутилчица даже! - Знаете ли, аз на ваше място, да ме прощавате, ама тази гарафа щях да му я напъхам в задника! - Ама докторе, вие всичко знаете, тогава що питате?! ... Тя изневеряваше на мъжа си по телефона, пейджъра и в Интернет. ... Той пердашеше съперниците си по факса. Предизборна треска.Агитатори скачат от село на село. Събират бабите на мегдана: - Като вземем властта ще ви разрешим всичките проблеми. Ще асфалтираме цялото село.Ще го електрифицираме. Ще го канализираме.Ще ремонтираме църквата. Ще ви направим училище и детска градина. - Е па защо ни са като немаме деца у село! - И деца ще ви направим!