Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки си говорят: — Как изкара вчера? — Ами странно.. — Защо? — Защо ли? Моя ме покани на ресторант. Чак на четвъртата бутилка вино разбрах, че не празнуваме Свети Валентин, а Трифон Зарезан…
Разни 1,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира блондинка с личния й автомобил. - Добър ден, духайте за алкохолна проба - полицаят. - Е не може ли първо малко да се поцелуваме де!!! - блондинката. Няколко дни след сватбата булката се обажда на майка си: - Никога повече няма да се омъжа за журналист! - Какво е станало, дъще? Все пак той е хубав съпруг. - Какво е станало ли?! Публикувал е във вестника любовните писма, които съм му писала преди сватбата. - Не се ядосвай, това трябва да те ласкае. - Но, мамо, той ги е публикувал на страницата с хумора! - Вие патриот ли сте? - Да. - Тогава защо купувате чужди стоки, а не родно производство? - Много Ви моля да не бъркате патриотизъм с идиотизъм! Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: - Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа. Свидетелят се заклева да каже истината и съдията го пита: - Вие очевидец ли сте на престъплението? - На престъплението не, господин съдия, но на слуховете - да.