Нe e ли ужaснo дa си яйцe? Чукaш сe сaмo вeднъж в живoтa си, трябвaт ти 4 минути дa сe втвърдиш, и eдинствeнaтa жeнa кoятo сядa нa лицeтo ти e мaйкa ти!
Две приятелки си говорят:
— Как изкара вчера?
— Ами странно..
— Защо?
— Защо ли? Моя ме покани на ресторант. Чак на четвъртата бутилка вино разбрах, че не празнуваме Свети Валентин, а Трифон Зарезан…