Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- С любовта е същото, като с гъбите. — В какъв смисъл? — Когато човек забележи, че е сгрешил – вече нищо не може да си помогнеш…
Разни 1,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината : — Защо минахте на червено? Пияният шофьор: — Защото от бялото получавам киселини. Иванчо пита баща си: - Тате, верно ли, че децата ги носи щъркелът? Бащата: - Ех, да беше жив щъркелът от съседния вход, който те донесе, аз на него мамичката му щях да разплача... Исак го заболял зъб. Зъболекарят казва: - С упойка е двойно по-скъпо. Исак дава да му направят упойка...и изчезва. Вечерта зъболекарят разказва: - Странна случка! При мен дойде днес някакъв Исак, помоли ме за упойка, а после избяга. Друг зъболекар казва: - Колега, това вашето е нищо!При мен днес дойде един евреин и помоли да му извадя зъба без упойка! Телефонен разговор в навечерието на Нова година: - Ало, застрахователната компания? Извинете, можем ли да застраховаме дома си по телефона? - Не, това е невъзможно. Сега ще ви изпратим свой представител, който ще сключи договор с вас. - Добре, само го пратете по-бързо, защото елхата вече догаря, а килимът започва да пуши. Блондинка отива на лекар с две изгорени уши. Докторът я попитал какво се е случило. - Ами телефона звънна и аз по погрешка вдигнах ютията. - А какво стана със другото ухо? - Ами реших да звънна на бърза помощ!