Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ученик се приближава към медитиращия в поза лотос гуру и го пита: - Учителю, прилежено се занимавам под вещото ти ръководство с всичко, на което ме учиш през последните 10 години. Ти ме учи да дишам правилно, да медитирам, да насочвам вътрешното си око към себе си, да прониквам в тайните на Вселената, да общувам с Астралния свят... Учителю, но още не съм стигнал до Просветлението. Гуруто прекъснал своето общуване с невидимия свят и го поглежда: - Странно ... За толкова време пред всички се открива Пресвятото Космическо Учение. Много странно... От кого всъщност си купуваш тревата?
Разни 1,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си студент по улицата. Насреща му се задава преподавател, който го е скъсал наскоро. Студента: - Добър ден! Преподавателя: - Аз с глупаци не се поздравявам! Студента: - А аз се поздравявам! Малко дете пита баща си: - Тате как се свалят жени? - По два начина, сине - с цвете и с тръба. - А ти как свали мама? - Не помня вече, но трябваше да използвам тръбата! Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко. Излъчено по КАНАЛ 1: "Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно." Клиент се оплаква на адвоката си: - Големи проблеми имам - казва клиентът - дължа пари на много хора и не знам как да се скрия. - Ами пусни си брада - казва адвокатът. - А с брада пък колко дължа .... Погребение във Венеция(град целия във вода).Жена в погребалното бюро: -Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? -Ами погребение С-класа:ковчег от бял бор,златни дръжки,оркестър на голяма гондола,на опечалените голяма гондола 500 евро. -Не,не.Много е скъпо,друго? -Погребение 2-ра класа:ковчег от черен бор,сребърни дръжки,орекестър свири на малка гондола,на опечалените малка гондола-450 евро. -Не пак е скъпо.Ако може за около 50 евро. -Добре.54-та класа:чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър,НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ :))