Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Когато бях малък, се молех за колело. После разбрах, че Господ работи по друг начин: откраднах колело и започнах да се моля за прошка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Младо момиче пита продавача: - Колко струва пуловера? - Една целувка... - Чудесно, ще го взема, а баба ми ще плати.
Разни
03.10.2017
1,791 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо се връща от работа и Марийка го посреща със следната вест: -Току-що казаха по телевизора. За да се увеличи прираста на населението, правителството дава на семейства с 5 деца апартамент, лека кола-ван и 50 хил. лева безвъзмездно! Ние имаме 4. Ти нали имаше едно незаконно, от някаква твоя любовница, дето все те притеснява за пари и не иска да го гледа! Иди си го прибери и да гушнем авантата! Иванчо веднага хукнал. Прибира се след половин ден, води незаконния си син за ръка, в къщи само Марийка: -Къде са децата ма? -Къде са!? С това постановление всички са пощуряли! За 5 часа дойдоха бащите им и си ги взеха...
- Болната, отворете устата! - Не, не заставайте на колена, само отворете устата..
Малко момченце моли баща си: - Тате, разкажи ми приказка... Бащата помислил и тохо казал: - Утре..тате ще си дойде навреме..трезвен...ще купи на мама цветя, а на теб колело...
Марийка звъни на Иванчо по мобилния: - Къде си Иванчо? - Пътувам с колата? - Накъде? - Отивам в кожно-венерическия диспансер? Да мина ли да те взема и теб?
Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.<BR>На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже един, втори, трети...<BR>От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже още двама. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият стига до вратата, замахва, удар и - гол! Отива при треньора и му казва:<BR>- К’во искаш бе тренер, не виде ли че вкарах гол?<BR>Треньора:<BR>- Абе ти вкара гол, ама Спас се удави.