Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една жена се оплаква на приятелката си: - Моя съвсем ми писна. - Защо? - Идва си вечер вкъщи, носи бутилка вино, което с вечерята изпиваме. И нали е катаджия след това си сваля гащите и казва: - Алкохолна проверка. А сега духни в тръбичката!
Семейни 3,362 прегледа
Следващ →

Още вицове

Еврейският дядо Коледа: - Здравейте, дечица... Купете си подаръци! Учителка дала на учениците домашно да измислят по три изречения. Иванчо се прибрал и казал на майка си: - Мамо, кажи ми едно изречение!- а майка му се скарала: - Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения! Иванчо го записал и отишъл при баща си: - Тате, кажи ми едно изречение! - Не сега, Иванчо. Тук има много буболечки и бръмбари. Записал "Много буболечки и бръмбари". Седнал пред телевизора и там чул: "Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов". Записал го. На другия ден учителката го накарала да си каже изреченията. - Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения! - Абе, Иванчо, какво има в главата ти? - Много буболечки и бръмбари. - Кой си ти, че да ми говориш така? - скарала се учителката. - Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов. В един блок на първия етаж живял професор по математика, а на втория, точно над него негов студент. Професорът обичал да си ляга рано, а младежът по ранните сутрешни часове. Имал си и ритуал – тръшвал се на кревата си, събувал си обувките и ги хвърлял със замах в двата противоположни ъгъла на стаята. Всичко това ужасно притеснявало професора и той не можел да спи спокойно. Затова взел мерки. Срещнал студента и го помолил да не си хвърля така обувките. Младежът се извинил и се разделили. Прибрал се студентът все тъй късно същия този ден, тръшнал се на леглото и хърлил лявата си обувка. После се сетил какво е обещал и съвсем внимателно поставил другата на пода. След половин час от долу се чува глас: — Хвърли и другата, че да заспя спокйно! - Интересно. Аз те поканих да изпием по едно за мое здраве, а ти смучеш вече трета бутилка. - Извини ме обаче ти така ужасно изглеждаш. - Искам да осъдя съседа си за обида! Нарече ме хипопотам! - И кога стана това? - Преди две години. - А защо чак сега се сетихте да го съдите? - Ами чак вчера видях по телевизията какво е хипопотам.