Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Редник, защо обувките ви не са лъснати? - Вас това не ви интересува, господин сержант! - Какво-о?! Удар през лицето. Защо обувките ви не са лъснати?! - Няма вакса. - Мен това не ме интересува! - Нали точно това казах?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Надпис в зъболекарски кабинет: "Усмихнете се, снима ви скрита камера!"
Лекари
03.10.2017
3,331 прегледа
Следващ →
Още вицове
В ресторанта. — Келнер, какво сте ми донесли? Това пиле ли е? Само кожа и кости! — Сега ще погледна в кухнята дали са останали пера!
- Ало, полиция! Елате веднага! Обрали са ми колата! - Какво са ви взели? - Всичко! И касетофона, и таблото, даже кормилото и педалите! - Добре, пращаме патрул. След десет минути: - Ало, полиция! - Какво? - Може да не идвате. Бил съм седнал на задната седалка.
Една блондинка тъкмо си взела шофьорската книжка. Качила се на новата си кола и започнала да кара с бясна скорост. Когато стигнала до светофара не могла да спре и се блъснала в колата пред нея. Излиза шофьорът от колата, оглежда последиците много задълбочено, но не казва нищо и продължава да кара. На следващата пресечка блондинката пак удря същата кола. Шофьорът отново излиза, оглежда последиците и отнова нищо не казва. След няколко пресечки блондинката отново блъска същата кола. Излиза шофьорът от кола и пита: - Маце, не че ти правя проблем или нещо, но ако не съм аз, как ще спираш?!?
В общи линии вярвам в прераждането, затова си направих завещание, в което всичко оставям на себе си.
Иванчо имал три ябълки,а Петърчо една... Така си живееха с тази напълно безполезна за околните информация.