Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина пита жена си: - Какъв символ да си избера? - Какво ще рече това? - Ами например, като ходих у свещеника, на неговото бюро лежеше Библията, което означава, че трябва да спазва Божиите закони. Когато ходих в офиса на юриста, на бюрото му имаше статуята на Темида - богиня на правосъдието, което означа, че той трябва да спазва законите и Конституцията. Та, затова и аз искам да имам някакъв символ за моите войници. Жена му: - Сложи си на бюрото моя вибратор!
Професионални 2,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишли на Хасан в мазето на проверка трима полицаи. Влизат в мазето и гледат вътре претрупано с ДВД-та хладилници телевизори а у е такива неща, и единия полицаи пита: - Абе Хасане какви са тия хладилници бе не един не два ми 10 кво праят тука? Хасан: - Господин полицай туй на детето играчките не ги пипайте ще плаче. Другия полицай пита: - Хасане ами тия двд-та а у телевозори кво праят тука бе? - Абе това са на детето играчките не му ги местете много ще плаче то не обича да му ги пипат моля ви, помолил учтиво Хасан. - Ами Хасане какви са тия релси от влак тука в мазето ти бе ? - Ами то на детето бе господин полицай то ги носи от някаде тия неща, ама не му ги пипайте. - Абе Хасане то тия релси тежат 10000 тона бе, как детето ще ги донесе? - Господин полицай то детето малко не разбира от къде да знай колко тежи, то само носи. Имало едно време един много добьр доктор. Един майтапчия решил да се пошегува с него. Отишал и му казал, че нямал вкус. Докторьт го прегледал и казал на асентанта си: - Четвъртото шише, горе. Дал го на шегаджията да го изпие. Мнимият болен отпитал и с погнуса прошепнал: - А бе, докторе, това е пикня! Докторьт отговорил: - А, нямал си вкус, а!?! След известно време шегаджията решил да си отмъсти и пак отишъл на преглед. - Докторе, нищо не помня! Дори името на жена ми -казал той. Докторът го изгледал и казал на асистента си: - Четвъртото шише, горе. Мнимият пациент поскочил от стола: - Пак ли мочата, бе докторе!?! Докторът отвърнал: - Не помни, а! от Теодоси и И Александра Качакови Между депутатите от тройната коалициа: - Спокойно, няма никаква опасност да падне правителството. - Сигурен ли си? - Да, иначе нали Доган щеше поне да дойде в парламента. Да се спи по гръб е вредно за белия дроб, да се спи по корем е вредно за червата, да се спи на лявата страна е вредно за сърцето, да се спи на дясната страна е вредно черния дроб. Списание "Здраве" ви пожелава приятни сънища. Иванчо и Марийка спорят: - Аз си имам кукла! - Аз си имам камионче! - Аз си имам топка! - Аз си имам пишка! - Пък мама каза, че като порасна ще си имам много!