Кой как отива на рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с торта.<BR>Руснакът: с водка.<BR>Българинът: с приятели.<BR><BR>Кой как се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с домакинята.<BR>Руснакът: на четири крака.<BR>Българинът: с остатъка от водката.<BR><BR>Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?".<BR>Французинът: "Дъщерята май беше по хубава".<BR>Руснакът: "Много мъ’ биха ама и аз удрях".<BR>Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея".