Мъж се оплаква от жена си при специалист по семейни отношения:
- Тя си води днвник, в който описва всички неща до най-малките подробности!
- е, и? Много жени си водят дневници(блогове;-). В това няма нищо необичайно.
- Да, но моята го води една седмица напред!
Две мутри си говорят:
- Абе Компир, тия гимнастичките с кво се занимават кат станат на 20-25 год?
- Е как кво Бе? Стават кат нас - ние имаме бухалки, те също...