Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри си говорят: - Абе Компир, тия гимнастичките с кво се занимават кат станат на 20-25 год? - Е как кво Бе? Стават кат нас - ние имаме бухалки, те също...
Любими Герои 4,538 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две приятелки. Едната пита: - Защо си толкова тъжна? - Докторът каза,че на моя мъж му остават три месеца живот. - Ау, представям си, колко ти е тежко сега. - И то как - вече четири месеца минаха, а той още е жив. Клиент поръчва песен в кръчмата: - Искам една песен - трапезно-кахърна, с религиозно -приватизационна насоченост! - Какво, какво? - Абе, как се казваше... "Продават се, мамо, белите манастири". - Пешо, защо си толкова нервен? - Развеждам се...Не знам как да кажа на баща ми. - Защо? - Още не съм му казал, че съм се оженил. Едно птиче умряло от студ и паднало на пътя. Минала една грозна крава и го посрала. От топлината на говното птичето се съживило и почнало да чурулика, че е живо. Чула го една котка и го извадила от говното. И го изяла. Няма значение колко е стара тази история, важно е че: не всеки, който се посере, ти прави лошо. Не всеки, който те вади от говното, ти прави добро. И още нещо имаше като поука: когато си до шията в говна, недей да чуруликаш много. Млад мъж отива в дома на американски милионер. - Много обичам дъщеря ви – казва той пламенно. – Вярно е, че съм беден, но любовта ми е толкова силна, че нищо не може да ме спре! - Добре. Но коя от двете ми дъщери искате за жена? - Която кажете, сър.