Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Защо шоколадът е по добър от мъжа (едва) 12 причини 1. Шоколадът винаги е на разположение. 2. Шоколадът винаги си струва усилията. 3. Шоколадът винаги е твърд когато поискаш. 4. Шоколадът винаги мирише приятно и изглежда добре. 5. Шоколадът никога не се притеснява че е по малък от други шоколади. 6. Винаги идва в красива опаковка. 7. Никога няма да те засрами пред родителите ти. 8. Никога няма да те депресира. 9. Шоколадът никога не избива комплекси като се прави на по важен от теб. 10. Можеш да ядеш шоколад по всяко време...дори и в колата без автоматични скорости. 11. След шоколада винаги остава приятен вкус. 12. Шоколадът ти доставя удоволствие дори когато е малък.
Разни 1,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

В студентско общежитие седят двама гладни студенти и пушат цигари, за да притъпят чувството на глад. Единият започва да души с нос: - Ммммм, колко вкусно замириса... Мисля, че на шишчета! - Тъпак, я махни тая муха от цигарата... Питат французин, германец и грузинец: - Какво ви виси под пояса? Германецът отговаря: - Това, което ми доставя удоволствие. Французинът: - Това, което доставя удоволствие на жените. Грузинецът: - Под пояса ми виси кинжалът. А това, което на тези двамата им виси, на мен ми стърчи! Една монахиня не спирала да хълца и отива на доктор. - Докторе хълцам вече две седмици без да спирам. Доктора я преглежда и казва. - Вие сте бременна. Тръгва си монахинята и разказва в манастира за бремеността. На следващия ден маиката игуменка отива при доктора и казва. - Как ви хрумна да кажете такова нещо на една игуменка. Доктора отговаря. - Беше за да я уплаша. - Този който уплашихте е епископа, хвърли се от камбанарията. Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. — Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? – попитала Айшето — Не ма, виж колко желязо потъна!! Продавам мишка за компютър. Пробег:4500км.