Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две гарги си летели и се карали коя да бъде по средата. Отишли да се посъветват с лисицата, а тя им казала: - Оставете ме, карам трактор!
Животни 2,895 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво казва момче на оная си работа,когато става в 3:30 през нощта, за да ходи по нужда?! - Виждаш ли, ти като имаш нужда, аз винаги ставам! Млад мъж се прибира мъртво пиян. Майка му го вижда и го пита: - Сине, защо не пиеш само докато ти е сладко? - Ох, то хубаво докато ми е сладко, ама от де толкоз пари, ма мамо... Студент в стола: - За мен два кренвирша, ако обичате! Глас отзад: - Я па тоя баровец! Студентът допълва: - И осем вилици. Две мутри вървяли из пустинята. - Егати колко сняг трябва да е валяло тука, а? - Що бе ? - Ами глей колко пясък са нахвърляли ! При доктора отива пациент: - Докторе,помагай! Тези хемороиди ще ме побъркат! Докторът му изписал лекарства, казал му да ги пие и след седмица да дойде на контролен преглед. Минала семдицата, но проблемът не се решил. Тръгнал човека за доктора и по пътя срещал свой приятел. - Къде така, защо си толкова умърлушен? Разказал му за проблема си... - Слушай какво, остави ги тия доктори. Ще си купиш кафе за джезве, след като го свариш, пиеш, а с утайката си мажеш хемороидите... След седмица човека отива на доктор. – Съблечете са да видя - казал докторът. - Какво виждате докторе? - попитал пациентът. - Хмм... чака ви път в чужбина... пари... успехи в любовта...