Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Забелязали ли сте, че когато гостите си тръгват, питат:"Нещо да не сме забравили?", а роднините:"Всичко ли взехме?"
Бисери 2,989 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение на Microsoft: През второто тримесечие на идващата година ще пуснем женска версия на операционната система Windows. В добавка към бутоните “Да” и “Не” в нея ще има и бутон “Може би”. - Подсъдими, защо не се откажете от обирите? Знаете, че след всеки взлом ви залавят... - Е, нека не преувеличаваме, господин съдия. Чак пък след всеки! Компания митничари се събрали да празнуват, седнали на масата и всеки вади цигари - все "Марлборо", "Лъки", "Парламент", само един извадил "Арда". Другите го погледнали втрещени: - Ти откъде имаш пари за цигари, бе!? Една блондинка влезла в един секс-шоп. Гледа, гледа и накрая избира: - Ето това зеленото ще взема, това черното ще взема и ейй това червеното ще взема! - Нямате проблеми г-це, само за червеното трябва да говорите със събсвенника - това е пожарогасителят! Пепеляшка и принца в първата брачна нощ се усамотили за да правят секс. Заключи ли се те в стаята си. Но джуджетата от любопитсво решили да гледат. Нареди ли се те едно върху друго под ключалката. Най -горното джудже гледа и предава на долу по редицата какво вижда. - Принца съблича Пепеляшка... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принца съблича Пепеляшка... " - И двамата са голи вече... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "И двамата са голи вече... " - Вече са на леглото... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Вече са на леглото... " - Принца е почна... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принца е почна... " - Много са идръжливи... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Много са идръжливи... " - Принцесата пъшка... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принцесата пъшка... " - Ооо дааа... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Ооо дааа... " - Принца свърши... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "и аз, и аз, и аз, и аз, и аз, и аз......"