Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отива мазохист при доктора: - Докторе, помогнете! От известно време нищо не ме боли.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Син на мутра се прибира след последния учебен ден и баща му го пита: - Е, сине, как се справи? - Пет двойки, тате... - отвръща син4ето. - Малеее голям бой 6те падне! - Знам, тате вече съм им взел адресите.
Любими Герои
03.10.2017
2,236 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно семейство си имали свинка. Като и станало време за заплождане, решили да я заведат до съседното село , че там бил най-добрия нерез в околността красавец, здравеняк и доказани качества в таз деликатна област. Речено сторено. И понеже стопанинът си имал мотор с кош, една неделя сложил на свинката очилата и каската, качил я в коша и потеглили . А когато се върнали надвечер, свинката имала видимо доволно изражение. За по-сигурно, на следващата неделя, стопанинът пак я закарал до съседното село . А на по-следващата неделя, стопанката разбудила рано-рано стопанина с думите: - Хайдееее мъжо, ставааай, ставай, че свинката си е сложила каската и очилата, седнала е в коша и те чака!
Професор седи в стола,идва студент и сяда на неговата маса.Професорът казва:"Птица и свиня немогат да седят на едно място."Студентът-тогава аз отлитам.Професорът се ядасал много и решил да го скъса на изпита.В деня на изпита студента отговаря за отличен.Професорът му задава въпрос:"Вървиш си по улицата и насреща ти две торби едната с акъл другата с пари ти коя ще вземеш?"Студентът отговорил тази с парите.А професорът отвърнал а аз ще взема тази с акъла ако съм на твое място.Студентът отвърнал -кой какво си няма това иска.Професорът се ядосал много и му взел книжката и написал вътре Говедо.Студентът я взима без да я отваря и си излиза.Но се минали 2 минути и студентът влиза отново и казва на професора:"Извинете г-н професор тук само сте се подписали не сте ми написали оценка."
Женска молитва: Господи, моля те, дай ми: Мъдрост, за да разбирам мъжа, Любов, за да му прощавам, И Търпение към неговото настроение Защото, Господи, ако поискам Сила... Ще го бия до смърт.
Помощ! Има ли лекар в някое купе? - чува се отчаян вик в пътнически влак. - Аз съм лекар. Какъв е проблемът? - притичва очилат господин. - Можете ли да ми кажете, докторе, как се казва болест на гърлото, която започва с "а" и има шест букви?
- Защо гробищата имат огради? - Защото хората си умират за да влязат вътре.