Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, докторе! Страдам от резки безпричинни изблици на ярост! - И от кога сте забелязали това? - Ти за кой се мислиш, че питаш бе!!!
Любими Герои 3,477 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между двама мениджъри: - Разбрах някои неща. Не е задължително винаги да се пие хубаво вино. На обед може да се пийне и обикновено вино, за тридесет лева... Париж. Елисейските полета. На светофар спират 6-литров Мерцедес, 607 Пежо и велосипед. Водачите се поглеждат един друг, удивлението се сменя с бурна радост. Паркират. Хвърлят се да се прегръщат: - Боже мой, Сьома, Ицхак, Хаим, колко лета, колко зими?!... А помниш ли Одеса, а помниш ли нашия двор?! - А леля Песя, А домоуправителя Езра Пинхович... - Каква среща?! В ПАРИЖ! Не, не бива така да се разделим, знам тук на близо едно уютно ресторантче, хайде да отидем, да похапнем, да си припомним миналото. Велосипедистът Симеон се ослушва: - Момчета, това все пак са Елисейските полета, боя се, че това ресторантче няма да ми е по джоба! - Сьома, какво се правиш на дръж ми шапката? Все едно не се познаваме! Спокойно, няма да ядеш... Въпрос към EVN : - Каква е новата нощна тарифа за тока? - Няма оскъпяване, гражданите могат да бъдат спокойни, просто дневната няма да спира с пускането на нощната. Полицай патрулира по тъмната улица и гледа: паркирала кола и в нея момче и момиче. "Аха, сега ще ги глобя" - мисли си той. - "Непълнолетни, а правят секс на обществено място". Приближава се до колата и пита момчето: - Какво правите вие тука? - Ами аз чета вестник, а тя плете чорапи. - Ти на колко години си? - На 19. - А тя? Момчето си поглежда часовника и казва: - След 15 минути ще стане на 18. Надгробна епитафия: "Да ви имам проблемите!"