Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две птици си летели. Едната свила на ляво, другата свила масур.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Защо перем хавлиите си за баня... та нали от банята излизаме чисти!?
Любими Герои
03.10.2017
3,101 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза некъв пич в аптеката. - Едно кисело млеко. - Кво млеко бе? Тука е аптека, само лекарства се продават. Оня вади една бухалка и почва да троши инвентара. Разбил всичко. На другия ден пак същия пич влиза отново в аптеката. - Едно кисело мелеко. - А стига бе! Нали вчера Ви казах, че това е аптека. Тука има само лекарства. Оня пак вади бухалката и прави погром. На аптекаря му писнало да чисти и да подрежда и донесъл една каса кисело мляко за всеки случай. На сутринта пича пак идва и аптекаря още от вратата му вика: - Вече продаваме кисело мляко, колко искате? - Да бе. Те днеска във всички аптеки пуснаха кисело млеко. Дай сега едно пресно.
Блондинка на гарата пита информатора: - Извинете, а влак номер 418 тръгва ли в 12.15 часа? И ще мога ли да отпътувам с него? - Не, госпожице, в 12.15 ч. влак номер 418 не тръгва и вие няма да можете да пътувате с него. На гишето провира глава още една блондинка: - А аз?
- Не ви разбирам мъжете! Женени, и пак се заглеждате! - Ако отида в ресторанта с язва на стомаха, още не означава, че не може да разгледам менюто... - Да го разгледаш ок, но някои почват да ядат и то всичко наред!!!
- Вчера изхвърлях боклука. Боклукчийската кофа е на петдесет метра от входа, а навън валеше силно. Хванах и изсипах боклука през балкона...Гледам и си мисля: Господи, до какво ни докара тази демокрацията!!!
Просяк спира минувач с думите: - Дайте нещо на автора на книгата "Хиляда начина да забогатеем." - Вие сте авторът на тази книга? - Да. - Тогава защо просите? - Защото това е един от начините.