Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо перем хавлиите си за баня... та нали от банята излизаме чисти!?
Любими Герои 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза некъв пич в аптеката. - Едно кисело млеко. - Кво млеко бе? Тука е аптека, само лекарства се продават. Оня вади една бухалка и почва да троши инвентара. Разбил всичко. На другия ден пак същия пич влиза отново в аптеката. - Едно кисело мелеко. - А стига бе! Нали вчера Ви казах, че това е аптека. Тука има само лекарства. Оня пак вади бухалката и прави погром. На аптекаря му писнало да чисти и да подрежда и донесъл една каса кисело мляко за всеки случай. На сутринта пича пак идва и аптекаря още от вратата му вика: - Вече продаваме кисело мляко, колко искате? - Да бе. Те днеска във всички аптеки пуснаха кисело млеко. Дай сега едно пресно. Блондинка на гарата пита информатора: - Извинете, а влак номер 418 тръгва ли в 12.15 часа? И ще мога ли да отпътувам с него? - Не, госпожице, в 12.15 ч. влак номер 418 не тръгва и вие няма да можете да пътувате с него. На гишето провира глава още една блондинка: - А аз? - Не ви разбирам мъжете! Женени, и пак се заглеждате! - Ако отида в ресторанта с язва на стомаха, още не означава, че не може да разгледам менюто... - Да го разгледаш ок, но някои почват да ядат и то всичко наред!!! - Вчера изхвърлях боклука. Боклукчийската кофа е на петдесет метра от входа, а навън валеше силно. Хванах и изсипах боклука през балкона...Гледам и си мисля: Господи, до какво ни докара тази демокрацията!!! Просяк спира минувач с думите: - Дайте нещо на автора на книгата "Хиляда начина да забогатеем." - Вие сте авторът на тази книга? - Да. - Тогава защо просите? - Защото това е един от начините.