Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената казала на мъжа си: - Аз отивам до съседката за 5мин., а ти бъркай манджата на всеки половин час, да не загори!
Семейни 3,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожелания за 8 мартЖени, недейте остарява! Бъдете като липовия цвят - макар, че в юли прецъфтява, години пази своя аромат. На някаква съвместна среща военни НАТО-руZия на вечерята генералите хапват, пийват и разговарят. По някое време почват хвалбите. Тия кви ракети имали, ония кви танкове, па радари, пък самолети и т.н. В един момент руZкия генерал се хвали: -На нашите солдати порционът е 2000 калории на ден! Американският: -При нас е 4000. Тук руZнакът скача зачервен от праведен гняв: -Лъжеш, натовска свиньо!!! Никой войник не може да изяде две мешки ряпа... Който няма щастие при игра карти, той няма и пари за щастие в любовта. Конфуций казва: Човек, който пърди в храма, седи сам на пейката. Онзи, който преяжда със сушени сливи, много луни седи в тоалетната. Онзи, който заравя глава в пясака, накрая ще го ритнат. Човек, който здраво е стъпил на земята, има проблеми с обуването на панталона си. Човек, който живее в стъклена къща, трябва да се преоблича в мазето. Човекът само с една клечка за хранене често остава гладен. Човек, който цял ден воюва с жена си, вечер не намира покой. - Подсъдими, разкажете своята версия. - Ами какво..минаваме си покрай, и гледаме вратата отворена. Мислиме си - вероятно крадци. Влизаме, проверяваме - няма крадци! Мислиме си - сега ги няма, ще дойдат после! И решихме: трябва да се спасят вещите. Та изнесохме всичко ценно...с благородни намерения и после да върнем всичко. Ние си записахме адреса.. - И защо не сте се върнали половин година? - Как защо? Бяхме заети - спасявахме други апартаменти от крадци...