Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама си говорят: - Все още никой не е познал кога ще тръгне "Вивател"? - Е, нали продават карти вече. - Карти продават, ама мрежа на повечето места няма...
Разни 1,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как блондинките си пият кафето? - С райбер. Кой за какво излиза в чужбина: евреинът - за да направи завод; циганинът - за да ограби завод; българинът - за да мие чинии; германецът - за да му мият чиниите; японецът - за да научи езика; руснакът - за да НЕ научи езика; финландецът - за да се напие по-евтино; албанецът - за да купи опиум; афганистанецът - за да продаде опиум; украинецът - за да търси жена си; американецът - за да бомбардира. Войник праща от казармата колет на баба си. Вътре има граната и бележка: - Бабо, ако дръпнеш това кръглото телче дето стърчи, ще получа три дена отпуска. Правилно ли съм разбрал, че мюсюлманите палят посолства, протестирайки срещу филма, в който се разказва, че те палят посолства? Студент се буди на сутринта след купон и с натежала глава се довлича до банята. Поглежда в огледалото и що да види - от устата му стърчи тънка връвчица. Поглежда нагоре и с умоляващ глас казва: - О Боже, нека да е чаена торбичка!