Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама си говорят: - Все още никой не е познал кога ще тръгне "Вивател"? - Е, нали продават карти вече. - Карти продават, ама мрежа на повечето места няма...
Разни 1,459 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А моето момиче е точно като Брежнев! - Какво, толкова е грозна?.. - Не, целува се с всички наред!! Бележка на митницата: \"Рушвети до $200 ще се считат за устна благодарност \". Младо семейство се нанася в апартамент над възрастна двойка. Минава се месец два, случайно се засичат женските половинки от двете жилища. И не щеш ли се стига до темата за секса ! ! ! Възрастната дама любопитна задава въпроса. - Добре ти си млада. Но как подготвяш твоя мъж за секс ? Жената отговаря. - Лесно. Прибирам се, събличам се гола пъхам се под завивките и моя като влезне само, като помирише и е готов. Възрастната дама, щастлива научила един нов трик решила да го пробва. Свалила дрехите. Загънала ги под възглавницата, пуснала се гола под завивките и зачакала своя любим дядо. Не минало се време главният герои се завърнал от седянката пред блока. С влизането в стаята се стъписал, погледнал странно и с все глас се провиква. Пено къде ми е пушката? Аз ти казвам тука има пор. Здравейте, вие сте невероятен щастливец! Вчера в Америка е починал милиардер. Случайно вие сте избран за негов единствен наследник. Поздравяваме Ви, сега сте притежател на 40 милиарда долара, 100 килограма злато, всичко е за Вас! Само трябва да купите от нас тази ютия и бормашина! Киркор и Гарабет ги гонят белите и къде къде да се скрият - на едно дърво . Киркор се качил горе а Гарабет -долу. Дошли белите и хванали наебали Гарабет. Минало време и пак ги подгонили белите. Отново се скрили на едно дърво - Киркор горе а Гарабет - Долу. За втори път наебали Гарабет. Минало още време и пак ги подгонили белите. Отново решили да се скрият на едно дърво . Гарабет казал на Киркор : -Айде стига са ме ебали мене . Дай да си сменим местата - аз горе ти долу. Дошли белите и казали: -Стига сме ебали тоя долу, дай да наебеме тоя горе...