Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Английски лорд се прибира у дома си. Икономът му отваря и го посреща с думите: - Е, стар коцкар, пак ли си скитал и си ходил по жени? - Не, Джон, ходих да си купувам слухов апарат...
Разни 1,960 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо блондинка не може да вземе шофьорска книжка? - Защото не е свикнала да пътува на предната седалка! Върви си Зайо Байо из гората и изведнъж какво да види - в храстите оставена една пушка. И решил Зайо да си прави майтап с животните в гората. Скрил се зад един храст и зачакал. Не минало много време и по пътеката се задала Баба Меца. Зайо изскочил и изкрещял: - Бабо Мецо, горе ръцете или ще стрелям! Баба Меца направо се разтресла от страх, вдигнала си ръцете и почнала да трепери. Зайо Байо я погледнал и му дожаляло. Свалил пушката и казал: - Бабо Мецо, пошегувах се! Не се страхувай! Ето, свалям пушката, не се безпокой... Баба Меца го погледнала, ядосала се, приближила се до Зайо, хванала го, направила го на топка, навряла си го в гащите и казала: - Щом се шегуваш така, на ти сега да видиш как ти миришат шегичките! Как да се ориентирате в новогодишното празненство: 1. Ако в 23:55 на 31 декември гледате обръщението на Президента и виждате двама, които четат то значи празненството Ви върви по план. 2. Ако виждате Президента наполовина, то значи някой ви е седнал на главата, но празненството върви по план. 3. Ако президентите са повече от три, то значи сте се поувлякли. 4. Ако Президентът е над вас - станете от пода. 5. Ако Президентът буботи смешно, значи тревата ви е добра. 6. Ако Президентът се обръща лично към вас и ви подава ръка през телевизора, то втората и третата "бухалка" трева са били излишни. 7. Ако не чувате и не виждате президента, то значи някой е разбил телевизора. 8. Ако виждате Президента в пламъци - това е отражението на вашата новогодишна елха. Изгасете я и повече не купувайте китайски лампички. 9. Ако Президентът е един, а вие разбирате за какво говори той, то значи на вас ви е много, ама много скучно, но помнете: всичко е поправимо! Не търси следи от стъпките на древните, търси онова, което са търсили те. В един бар двама мъже си говорят. - Мараба, братчет, айде да пием по едно. - За кое да пием? - попитал другият. - Ами ти къде живееш? - В квартал Възраждане. А ти? - А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно. - Кой блок? - 15-ти блок. - Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно. - Кой вход? - 13 вход, а ти? - А и аз там. - Барман, дай по още едно. - А на кой етаж? - На петия, а ти? - И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: - Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? - Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.