Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Когато Господ е казал "И нека бъде светлина", Чък Норис е казал "кажи `моля`".
Любими Герои 3,725 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас: - Ти си труп! - Не съм,бе. Жив съм още. - Извинете, май ми избързва часовника... Четири борчета патували с колата на шефа си, но катастрофирали. Чудили се те как ще покажат колата на шефа и едното борче казало: - Ей, братлета, я да вземем да я надуем малко през ауспуха, па може да се изпъне. Започнали да надуват всички. Надували, надували, но нищо не ставало. По едно време един от тях извикал: - А бе, глупаци с глупаци! Как искате да стане, след като сте оставили прозорците отворени. Някакъв пияница се прибира късно вечерта силно мотан и жена му го подхваща: - Виж се бе! Виж се на какво приличаш! На, погледни се в огледалото - на какво приличаш? Мъжът се замисля дълбоко и отговаря: - Не съм много силен в генетиката, ама според мен приличам на мама и тате... Мъж чете вестник седнал на дивана. Жена му повече от час му прави недвусмислени намеци за любов. Накрая направо го кани в леглото. - Ама, нали си в цикъл? - Вече трети цикъл ми минава! - Господи, как лети времето! Баба сяда в междуградски автобус и моли шофьора: - Синко, нали ще ми кажеш, когато стигнем Сусурлево? - Добре, бабе. Пътуват час, пътуват два, шофьорът забравил за молбата на бабата и отдавна подминал Сусурлево. - Синко, скоро ли ще стигнем до Сусурлево? - пита по едно време бабата. - Скоро, бабе, скоро... - сепва се шофьорът, обръща автобуса и с мръсна газ се връща до Сусурлево. - Ето го Сусурлево, бабке. Можеш да слизаш! - Ама аз не слизам в Сусурлево, бе! Щерката ми даде некакви хапчета и каза, като стигнем в Сусурлево да пия едно от тях......