Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борец се застоява пред кафе-машина. Пуска монета - пие кафе,<BR>пуска монета - пие кафе… Колегата му казва:<BR>- Свършвай, че имаме работа да вършим.<BR>- К’ва работа бе, докато печеля ще играя!
Любими Герои 3,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Винаги ще вярвам, че светът е прекрасен и хората са добри по природа. Ако това ме прави непригоден, добре! Предпочитам цял живот да бъда посредствен, отколкото да приема нечия жалка реалност!! - Знаете ли защо Стиви Уондър като пее се поклаща настрани, а Рей Чарълз на пред-назад? - Защото като пеят дует да не си удрят главите.. Мравките излезли да събират храна и оставили една мравка да пази мравуняка… Връщат се и що да видят – мравуняка почти напълно разрушен, а пък мравката се ухилила… Питат я: — Какво е станало тука, бе? — Ами дойде мечока и взе да буйства – и разруши мравуняка… — Ами ти що се хилиш? — Щото му отмъстих! Насрах му бърлогата! - Влязох в един чат с женски ник и там един така го обиждах, че направо лудна. Закле се, че ще ме намери по ип-то и непременно ще ме пребие. - И защо си толкова доволен? Може пък наистина да успее да те издири и да изпълни заканата си. - Надявам се. Аз го направих, докато бях на гости на тъщата. Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното!