Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кажете: съществува ли Дядо Коледа? Мама казва, че има Дядо Коледа, а жена ми се смее...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
В училище учителят казва: - Деца, превърнете изречението "Конят бяга" във въпросително. Иванчо вдига ръка: - Конят бяга ли? - Много добре! А сега го превърнете в повелително! Иванчо моментално вдига ръка и казва: - Диййй!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,308 прегледа
Следващ →
Още вицове
Специалист дълго обяснява на своя позната принципа на устройството на телеграфния кабел. - Всичко разбрах, - казва накрая дамата. - Само една подробност не ми е ясна: защо телеграмите от Европа пристигат сухи в Америка?
Двама българи отиват в Египет. Разбира се влизат и в Хеопсопвата пирамида. В нея обаче е адски задух и колкото по-навътре влизат, толкова по-задушно става... Накрая единият вече не издържа и вика на другия: - Не мога повече, много задушно тука, аре пиши КУР и да излизаме!
В самолет на българските ВВС: - Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата - Как така скачам!?!?! - Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря… - А, ако не се отвори? - Дърпаш връвчицата от дясно и продължаваш по плана… Нашичкият скача… Дърпа връвчицата оляво, но парашута не се отваря… дърпа връвчицата отдясно, парашута пак не се отваря… - Ееее, сега ако и джипката я няма долу егати организацията…
Говорят си няколко ловци: - Приятели, ще ви заведа някой път на едно страхотно място, страхотни тигри можем да убием. Ама ще се наложи да чакаме един час и петнайсет минути… - В засада ли ще чакаме? - Абе не, имат там някакви акробати преди антракта.
- Какво е техника трето поколение? - Това е техника, за която са събирали пари две поколения.