Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Семеен скандал. - Животно! - А ти си глупачка! - А ти, а ти..всичките пароли да си забравиш дано! - Тук вече прекали!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Реших да изкарам 10 дни без интернет. Утре ще напиша, как е минало утрото без интернет, а през деня ще описвам в Туитър.
Програмисти
03.10.2017
3,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
...стои Крали Марко в полето, а ние срещу него - сам-самички, триста души черни арапи...
- Благодаря ви, докторе, болките в гърба ми минаха. А какво ми имаше? Да не е радикулит? - Не, тирантите ви бяха много опънати...
Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1.Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами,ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип,от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва!
Отива един ловец в гората на лов да убие едно мече дето му било изяло две малки пилета. Влиза в една пещера и вижда същото мече дето търси. Обаче решил да провери дали има големи мечки и попитал малкото. - Баща ти и майкати тук ли са. - Не. - Сега ще видиш ти защо ми мориш пилетата. - БАБООООООООООООООООООО.
Между деца в детската градина: - Вчера казах на нашите, че искам братче, да направят нещо по въпроса. - И те какво? - Ами казаха, че мен ме били намерили на полето. Отишли да ми потърсят и братче, обаче вече нямало. - И ти какво? - Какво, какво... Надупчих им с иглата всички презервативи, нека потърсят по-добре.