Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Реших да изкарам 10 дни без интернет. Утре ще напиша, как е минало утрото без интернет, а през деня ще описвам в Туитър.
Програмисти 3,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

...стои Крали Марко в полето, а ние срещу него - сам-самички, триста души черни арапи... - Благодаря ви, докторе, болките в гърба ми минаха. А какво ми имаше? Да не е радикулит? - Не, тирантите ви бяха много опънати... Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1.Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами,ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип,от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва! Отива един ловец в гората на лов да убие едно мече дето му било изяло две малки пилета. Влиза в една пещера и вижда същото мече дето търси. Обаче решил да провери дали има големи мечки и попитал малкото. - Баща ти и майкати тук ли са. - Не. - Сега ще видиш ти защо ми мориш пилетата. - БАБООООООООООООООООООО. Между деца в детската градина: - Вчера казах на нашите, че искам братче, да направят нещо по въпроса. - И те какво? - Ами казаха, че мен ме били намерили на полето. Отишли да ми потърсят и братче, обаче вече нямало. - И ти какво? - Какво, какво... Надупчих им с иглата всички презервативи, нека потърсят по-добре.