Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вече мога да тегля филми от торентите със чиста съвест. Който смята, че му дължа нещо за авторски права, ще дойде у нас и ще си хапне.
Програмисти 3,317 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вчера с едни приятели се събрахме да се почерпим. И така се почерпахме, че накрая трябваше пак да се запознаваме... Пътува влак на БДЖ. По едно време спира насред полето. Пътник пита кондуктора: - Защо сме спряли? - Една крава е легнала на полето. Скоро влакът отново потеглил и пак спрял. - А сега защо? - Една крава е легнала на релсите. Така още няколко пъти. На поредното спиране: - Защо спираме пак? - Една крава е легнала на релсите. - Е колко крави има в този район? - Тя кравата всеки път е една й съща и все ни настига.... Защо хипоптамите се ебат под вода? - Според вас, как се овлажнява двукилограмов клитор? Вилхем Тел, Робин Худ и Бай Ганю решили да видят кой е най-добър в стрелбата с лък. Застанал един човек с ябълка на главата и пръв по него стрелял Робин Худ. Стрелата се забила право в ябълката. - I am Robin Hood! - казал той. Втори стрелял Вилхем Тел. И той улучил ябълката и казал: - I am Wilhelm Tel. Бай Ганю се прицелил, стрелял, и: - I am sorry... Учителката: - Иванчо, кажи ми честно, кой ти е писал домашното? - Не знам, госпожо, бях заспал.