Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е садизъм? Да те пуснат по пързалка с бръснарски ножчета и да паднеш в басейн с йод...
Разни 1,952 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент в бара: - Барман, налей ми коняк! - От кой? - От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката. Мързелът ми е като 8-цата, веднъж да легна и е безкраен! Две мухи летели и едната казала: - Ще пръдна... А другата казала: - Дано да издържи корковата тапа! Алкохолик отива при доктора и казва: — Докторе, боли ме черния дроб! — Одеколон пиете ли? — Пия, докторе, но не помага! Провинили се лудите и за наказание ги заключили в една стая. Минали се 6 дни и на 7-мия лудите успяли да избягат от лудницата. След няколко дни един от докторите срещнал един от тях и го попитал: - Добре де Иване, как успяхте да избягате? - попитал го той. - Ами благодарение на Зоркото око! - отвърнал лудия. - Е, че какво толкова е сторил той за да избягате? - недоумяващо попитал доктора. - Ами на 7-мия ден Зоркото око забеляза, че една от стените на стаята липсва!