Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обаждане до поддръжката: - Не мога да вляза в Интернет! - Знаете ли с каква операционна система сте? - Разбира се, че знам: Фейсбук.
Програмисти 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло? Една блондинка си имала 2 коня, но не можела да ги различава. Съседката й я посъветвала да скъси на единия кон опашката, но блондинката пак не можела да ги различава. След дълги опити съседката й казала: -Добре, поне една малка разлика нямат ли за да ги различаваш. Блондинката се замислила и казала: -Ами мисля, че черния кон е малко по-висок от белия. Обзавеждането в моя апартамент е толкова зле, че всеки път, когато водя някой на гости, се налага да викам:"О, Господи, обрали са ме!" На нудисткия плаж: - Мацко, кефиш ме! - Виждам! - Стават грешки... - казал конят и слязъл от индианеца.