Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мисля си за абсолютно нова социална мрежа за деца....Готови ли сте? Казва се "игра навън".
Програмисти 3,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блодинка, брюнетка и червенокоса отиват в пустинята. Когато стигнали брюнетката казала: - Аз нося вода, да пием, ако сме жадни. Червенокосата казала: - Аз нося храна, ако сме гладни да хапнем. А блондинката казала: - Аз нося прозорец, ако ни стане горещо да отворим... Добрият юнак отишъл да се бие с лошата ламя. Замахнал с меча и й отсякъл главата. На нейното място поникнали две нови глави. Отсякъл и тях - на тяхно място поникнали четири. Пак ги отсякъл - поникнали осем. И тях отрязал - пораснали шестнадесет. - Да-а-а... - помислил си юнакът. - Тука без калкулатор няма да се оправя. - Той е такъв карък, че успя да се пореже с хартия. - На всеки може да се случи. - С тоалетна хартия?! - Дядо, имаш ли зъби? - Нямам, момчето ми. - Тогава подръж ми за малко сандвича, за да поиграя с Петърчо на двора. - Майка ми ме накара да преспя с декана. - Стига, бе! Е, че как те накара? - Каза, че ако не изкарам отлично сесията, няма да ми купи лаптоп.