Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две приятелки си говорят: ххх: Мисля, че може да му доверя. yyy: Откъде тази увереност? ххх: Ами станахме по-близки с него вече, и реших, че човек който държи порно в D:\Видео\Порно няма какво да крие.
Програмисти 3,331 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учени са установили, че има живот след смъртта, а българските пенсионери са открили, че няма месо след пенсиониране. Баба и дядо, решили да отидат да живеят в града. Взели си апартамент и се настанили. Дядото, през деня ходел за риба, а бабата готвела в кьщи. Докато бабата стояла в кьщи чула, че сьседите над тях правили здрав секс. Приискало и се на бабата, и тя така с нейния дядо, да чупят матрака всеки ден, и решила да пита комшийката, как така успявала всеки ден, да накара мьжа си да правят секс, а тя й отговорила така: -Вземаш бельото, с което си била цял ден и го слагаш под възглавницата, когото мъжът ти се прибере ,ще ти се нахвърли и цяла нощ ще правите секс. Така и сторила бабата и зачакала. Когато мъжът й се прибрал, извикал силно от вратата: -Жено, дай пушката ма! -Що бе? -Абе, дай я бързо,че в къщата има пор. Две дами стоят пред картината "Рождество Христово". - Не разбирам как може да се живее без елементарни удобства! Виж, детето лежи направо на сламата! - Нима не знаеш, че родителите на Христос са били много бедни? - Бедни ли? Тогава как са успели да поръчат картина на толкова известен художник като Тициан? Една мутра си джитка по софийските улици с новия си поръчков "МЕРЦЕДЕС МАКЛАРЪН" за 400 000 евро. На един светофар до него спира "МОСКВИЧ 408" И... Посивелият чичко огледал колата на мутрата, просегнал се през седалката, свалил прозореца на джугана и се провикнал към мутрата: - Абе, момче, доволен ли си от тая кола?? - Ами...много съм доволен - отвърнал оня. - А...разваля ли се често? - Ами...не се разваля! - А много ли харчи? - Ами...умерено.. А ти, чиче, що питаш? - сопнал се мутрата. - Абе...като гледам...не ги карат много тия коли... Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола. - Ще ме линчуват - шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин. - Спокойно, Щирлиц, още само седем - успокоява го Блохин.