Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява: Разменям жена на 40 години за две на по 20.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Някои в главата имат мисли, а блондинките мюсли.
Блондинки
03.10.2017
3,020 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три плъха седят на някакъв бар и си говорят кой е по-смел. Първият се тупнал и казал: - Аз съм толкова здрав, че веднъж изядох цяла торба с отрова за мишки! - Аз пък веднъж се хванах в един капан и го разбих с голи лапи! - казал втория още по-важно. Тогава третият станал и казал: - Ай, аз трябва да си ходя вкъщи, да изпека котките в концлагера и да вкарам новите...
Пиян мъж се качва в таксито. Шофьорът пита: - За къде? - Не е твоя работа!
Еврейско семейство. Звъни телефона - обажда се синчето, което живее в Америка. - Мамо, здравей. Имам добри новини. - Да, скъпи, какви? .. - Ами нали вие с татко бяхте против моите хомосексуални наклонности? Е, сега вече си намерих момиче. - Браво! Ама да не е някоя чужденка? - Не, от еврейско семейство е. - Ама да не е бедна? - Не, много добре си е. Живее в Бевърли Хилс. Казва се Моника Люински. Майката размишлява известно време и казва: - Синко, ама все пак защо ти трябваше да се разделяш с онзи хубав негър?
Малкият Иванчо пита майка си: - Мамо, като порастна и аз ли ще имам две пишки като тате? - Че какви две има баща ти? - Ами една по-малка да пишка, и една голяма дето чисти зъбите на съседката с нея.
Умряла Анка и Чапай започнал да чете надгробно слово: - Умер Ленин - мы стали ленинистами, умер Маркс - мы стали марксистами, а сейчас умерла Анка - мы будем онанистами!