Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някои в главата имат мисли, а блондинките мюсли.
Блондинки 3,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три плъха седят на някакъв бар и си говорят кой е по-смел. Първият се тупнал и казал: - Аз съм толкова здрав, че веднъж изядох цяла торба с отрова за мишки! - Аз пък веднъж се хванах в един капан и го разбих с голи лапи! - казал втория още по-важно. Тогава третият станал и казал: - Ай, аз трябва да си ходя вкъщи, да изпека котките в концлагера и да вкарам новите... Пиян мъж се качва в таксито. Шофьорът пита: - За къде? - Не е твоя работа! Еврейско семейство. Звъни телефона - обажда се синчето, което живее в Америка. - Мамо, здравей. Имам добри новини. - Да, скъпи, какви? .. - Ами нали вие с татко бяхте против моите хомосексуални наклонности? Е, сега вече си намерих момиче. - Браво! Ама да не е някоя чужденка? - Не, от еврейско семейство е. - Ама да не е бедна? - Не, много добре си е. Живее в Бевърли Хилс. Казва се Моника Люински. Майката размишлява известно време и казва: - Синко, ама все пак защо ти трябваше да се разделяш с онзи хубав негър? Малкият Иванчо пита майка си: - Мамо, като порастна и аз ли ще имам две пишки като тате? - Че какви две има баща ти? - Ами една по-малка да пишка, и една голяма дето чисти зъбите на съседката с нея. Умряла Анка и Чапай започнал да чете надгробно слово: - Умер Ленин - мы стали ленинистами, умер Маркс - мы стали марксистами, а сейчас умерла Анка - мы будем онанистами!