Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато някой каже: "Аз съм по-силен от Чък Норис", след 1 секунда разбира каква грешка е направил (ако има възможност да разбере нещо).
Любими Герои 3,242 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек за риба. Намерил едно закътано място, замаскирал се хубаво, седнал удобно и хвърлил въдицата. Седи и чака. По едно време чува някакъв глас отдалече - "Ходи се шибай!" Уплашил се човека, че някой му крещи на него, наострил уши. Този път от по-близо отново се чува "Ходи се шибай!". Човекът бързо събрал въдиците и се приготвил да бяга. Изведнъж гледа - по реката плува лодка, а вътре някакъв дебил гребе с лъжици. - Абе, човек, защо гребеш с лъжици? - попитал той учуден. - Ходи се шибай! Актьор обсъжда с автора новата пиеса: - Според мен е по-добре да застрелям героя на финала, а не да го отравям! - Защо? - пита авторът. - За да събудя зрителите. Седят на една пейка наркоман, пожарникар и садист. Наркоманът въздъхва: - Ех, сега да имаше една цигарка с марихуана, да попуша. Пожарникарят: - А после аз да я загася... Садистът: - В задника ти... Блондинка: - Искам да осиновя тригодишно английско дете. - Какво ще правиш с него? - Когато почне да говори, ще се уча от него на английски. Нощ в София. Тишина. Единствено се чува, как растат цените на недвижимите имоти.