Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Много магистрали, а път - за никъде.
Бисери 3,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спрял пиян шофор и му казал: — Идвайте да взимам проба от дрегера! — Не мога. Имам астма! — Тогава кръвна проба от. — Не мога. Кръвта ми не съсирва! — Тогава вървете по права линия! — Не мога. Пиян съм… - Тате, защо моите приятели са вече в седми клас, а аз все стоя в първи? - Стига си се занимавал с глупости бе, сядай да пием! Внуче пита дядо си: - Дядо,защо вие като се скарате с баба не си говорите по две седмици, а мама и татко се бият, карат, ама на другия ден вече им е минало и пак се обичат? Дядото отговорил: - Защото, мойто момче, тази, дето "сдобряваше"… умря. Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка. Започнал той, а Петка стиснал зъби и си мислел: - Aх да дойде моят ред, ще видиш ти. Свършил Чапай и Петка веднага му казал: - Дай сега е мой ред! А Чапай с доволна физиономия му отвърнал: - А бе, я ги вземи тия 5 лв. аз май няма да издържа на болката! Срещат се двама приятели. Единият се оплаква: -Знаеш ли, жена ми е бременна за четвърти път. Опасявам се, че ще се роди китайче. -Това пък как ти хрумна? -Ами, четох, че всяко четвърто дете на този свят се ражда китайче. -Глупости говориш. Ти си българин, жена ти е българка, откъде накъде детето ти ще е китайче? -А, защо предишните три са китайчета?