Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Репортер към фермера Неделчо: - Какво бихте казали по отношение на правителствената политика? - Да им @ба мамата. - Благодаря! Пълната версия на нашия разговор гледайте на нашия сайт в Интернет...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Защо виждаме светкавицата преди да чуем гръма? - Защото очите ни са по-напред от ушите! Учител по природознание към ученик ж 4-ти клас.
Бисери
03.10.2017
3,065 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Затруднява ли ви въпросът? - пита професорът. - Никак, господин професор, отвръща студентът. - Затруднява ме отговорът.
Що е то? Нископърдящ-бордюротрошач Определение: Ниска дебела и с криви крака
Няма да зубрите механично, ще зубрите творчески Учителка в СОУ "Н. Рилски", гр. Харманли
Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-раншко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го зарежи, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесът наркотици, ще се позабавляваме. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса.
Двама си говорят: - Подозирам, че жена ми ми изневерява с горския. - Защо мислиш така? - Ами прибирам се у нас, а в леглото - разни борови иглички. - А пък аз подозирам, че моята ми изневерява с попа. - Защо мислиш така? - Ами прибирам се у нас, а в леглото какво мислиш? Попът...