Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама студенти си говорят и единия пита: - Абе приятел, я кажи как да се отърва от тия хлебарки. Пробвах с отрова, с къщички, с чехли ги бих - все нови и нови, няма край, ще се побъркам. - А ти с тебешири пробва ли? - Как така с тебешири, те убиват ли ги? - Ами не, ама поне си рисуват кротичко в ъгъла.
Студентски 2,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

На сутринта се прибира мъжа и обяснява на жена си: - Разбери, скъпа, първо с приятелите отидохме да пием бира. - Да, мой супермен!-отговаря жената. - А после отидохме да гледаме мача. - Да, мой супермен! - А после отидохме да хапнем. - Да, мой супермен. Мъжът не издържал и: - Защо все ме наричаш супермен? - Защото само супермен носи гащите върху панталона. - Защо, като им е студено, блондинките клякат в ъгъла? - Защото зная, че там са 90 градуса... Стара маймуна обяснява на млада какво е условен рефлекс: - Виж, сега ще натисна този бутон, а онзи идиот с бялата престилка ще ни донесе по банан. Един човек се оплаквал, че винаги когато кара кола пиян катастрофира, а приятелят му пие повече от него и никога не е правил катастрофа. Една вечер те се събрали и първият казал: - Защо когато караш пиян никога не катастрофираш? - Ето сега ще седнем да пием и ще ти обясня. Пили, пили, първият вдигнал един пръст и казал: - Колко пръста виждаш? - Два. - Добре, още ще пием. Пили, пили и първият пак казал: - А сега колко пръста виждаш? - Три. - Стига толкова, хайде в колата. Качили се, тръгнали и първият казал: - Ето три бабички, средната е истинската, заобикалям. След това: - Ето три кофи за боклук, средната е истинската,заобикалям. Сега е твой ред да караш. Качил се другият в колата. След малко: - Ето три моста, средният е истинският, заобикалям... - Слънце, изморих се, не мога повече. Вече е три през ноща. Хайде да спим. - Можеш. Хайде още малко. - Мило, ние се бяхме разбрали за десет. - Където е десет, там е единайсет. Където единайсет, там е и дванайсет. - Но аз наистина не мога повече. - Мога, не мога. Преди свадбата трябваше да говориш "не мога"! - Не, слънце, хайде да се разберем: още веднъж и край. - Добре де. Да налепим още една дължина и да лягаме.