Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато пуша на балкона никога не изхвърлям фасовете долу, понеже ме е страх, че вятърът може да ги отвее в някой отворен прозорец, ще започне пожар, ще гръмнат газови бутилки, ще загинат хора, ще започне следствие и ще стане ясно, че аз съм виновен, ще ме покажат по телевизията и мама ще разбере, че пуша.
Бисери 3,528 прегледа
Следващ →

Още вицове

Люта зима. Трамвай. По средата на трамвая, до отворен прозорец стои блондинка. Един от пътниците се обажда: - Госпожице, навън е адски студено... бихте ли затворили прозореца? Блондинката продължава да стои мълчаливо. Друг пътник се обажда: - Затвори джама, ма. Не виждаш ли какъв студ е навън? Блондинката продължава да стои невъзмутимо. Трети пътник нервно се пресяга и затваря прозореца. Блондинката се обръща и бавно казва: - И какво? По-топло ли стана навън сега... Чък Норис не стъпва на пръсти. Той стъпва по пръсти. Между сноби: - Точно се връщам от Ватикана. Папата ме прие и говорихме почти час. - Знам, - отговаря другия. - Той ми звънна. - Препоръчвам ви самобръсначката "Жилет" - казва продавачката. - Първото острие бръсне дълбоко, а второто - още по-дълбоко! - Че за какво ми е тогава първото острие? Съпруг звъни по телефона: - Побързайте, докторе, жена ми е все по-зле и по-зле! - И пиявиците ли не помогнаха? - Не! Изяде как да е три парчета, но повече не ще!