В детството си мечтаех да бъда безсмъртен, да спирам времето и ад мога да се телепортирам. Сега искам повишение на заплатата, отпуск, нова любовница. Какво направи от мен този шиб@н живот...
Когато пуша на балкона никога не изхвърлям фасовете долу, понеже ме е страх, че вятърът може да ги отвее в някой отворен прозорец, ще започне пожар, ще гръмнат газови бутилки, ще загинат хора, ще започне следствие и ще стане ясно, че аз съм виновен, ще ме покажат по телевизията и мама ще разбере, че пуша.