Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се прибира уморен вкъщи и още от вратата попитал: - Скъпа, какво си готвила за мен днес? Жената си сложила престилката, качила се на един стол и казала: - Песен!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В елитните клиники за логопедична терапия винаги виси само един портрет - Гурбангули Бердимухамедов Маликгюлиевич
Бисери
03.10.2017
3,158 прегледа
Следващ →
Още вицове
Австралия. Покрай пътя се е проточила ограда за защита от животни. До нея се движи кола с мъж и жена. Жената казва на мъжа: - Скъпи, помниш ли, преди 40 години ние пак минавахме по този път, не издържахме, спряхме, ти ме подпря на тази ограда и ... Хайде да направим същото и сега! Мъжът с радост се съгласява. Спира колата. Излизат. Жената се опира на оградата и ... така. Сядайки в колата, мъжът пита: - Скъпа, дори преди 40 години ти не беше толкова възбудена и страстна, колкото сега. Защо стенеше и пищеше така... На какво се дължи това? - Ами защото преди 40 години по оградата не течеше ток...
Отищал човека на гости у приятели. Яли, пили. Дошло време да си лягат. - Къде ще ме сложите да легна? - попитал гостенина. Домакинът казал: - При беба ли ще спиш, или тук, в хола на канапето? "Какви бебета, да си легна тука в хола на спокойствие" - помислил си гостинина и казал: - Ей тука да си легна аз, да не претиснявам бебе. Станал сутринта гостинина и влезнал в банята. Вътре много здраво момиче - красавица. - Ти коя си? - попитал гостининът. - Я сам Беба, ти кой си? - А я сам путьо.
Блондинка звъни на мобилния на приятел, той й отговаря, че е в чужбина, че е на роуминг, т.е. скъпо е да се говори. Тя му отговаря: - Жалко, че не можеш да говориш....тогава слушай!
- Шефе, ще може ми трябва една седмица отпуска, ще се женя. - Коя ще е тази луда, която ще се омъжи за кретен като теб? - Дъщеря ти... татко...
- Защо на градус жените изглежат по-красиви? - Организмът си мисли, че са го отровили и се опитва спешно да продължи своя род.