Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Айде стига толкова с тоя Чък Норис! Той е само актьор, не е някой велик бог примерно. Aко беше такъв щеше точно в този момент да ми забие главата в клавиатуратаявертъуиоплкбгфгхйк,л., бжфртъйукил.,мнбжфдесдвасдфгхъйукило;пшщ’ю/;.,лмйнбгфдевфрягхйс
Любими Герои 3,330 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка се запознава на бара със симпатичен млад мъж: - Какво работиш? - питала го тя. - Доктор - отговорил мъжът. - Гинеколог?!! - възкликнала тя. - Не, но може да погледна. Професорът се усмихва дружелюбно на видимо нервен студент, който сяда да го изпитват. - Да, струвате ми се познат - казва професорът. - Не сме ли се виждали с Вас и преди? - Да, миналата година се явявах при Вас. Но за съжаление не взех изпита. - Този път съм сигурен, че всичко ще мине отлично. Помните ли какъв беше първия въпрос, който Ви зададох миналата година на изпита? - Вие попитахте:"- Не сме ли се виждали с Вас и преди?" Някакъв тип внезапно наследява 1 милиард долара и тича веднага при водещ инвестиционен консултант за съвет как да си влага парите Консултантът дава следното предложение: "Виж сега, 10% ще оставиме настрана, за всеки случай, още 10% в ДЦК да хеджираме риска и още 30% в по-доходни, но и по-рискови финансови инструменти, за да има някаква печалба все пак, и с останалите 50% купуваме 30 бойни самолета и ги пращаме да бомбардират Палестина!" Човекът се сащисал от предложението за бомбенето на Палестина и попитал за какъв дявол му е Консултантът отговорил: "Значи, не съм много сигурен точно каква е файдата, но вярвай ми - щом евреите го правят 50 години значи има голяма далавера!" - Защо Балак пада на земята? - Защото му се спи... Мъж се хвали на приятелите си в кръчмата: - Най-после си намерих работа. Утре отивам. Казват, че мястото е супер, там всички били, като едно семейство. На следващият ден, същият човек влиза мрачен в кръчмата. - Кво стана, бе? - питат другите. - Кво, кво, верно са като семейство, а началникът е в ролята на тъщата....