Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат радио Ереван: - Защо папата, като беше в България, не ходи в "Шоуто на Слави Трифонов"? Радио Ереван отговаря: - Папата предпочита на лъскавите кубета да има забучен кръст.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Перник: - Шо ке ручаме? - Пиуе със зеуе! Пазарджик: - Кво ше ядеме? - Пилье със зелье! Търново: - Какво ще ядем? - Пиле със зеле! Добрич: - Ко ши идем? - Пили със зели!
Бисери
03.10.2017
3,479 прегледа
Следващ →
Още вицове
Българин пита циганин: - Ял ли си шпеков салам? - Не, ма бащтами е гледал как ядът!
Игуменката в женския разрешила " секс " в събота вечер. Събрали се монахините, и всяка трябвало да каже по една мръсна дума. - Катеричка - казала първата. -Ах, ох. - Член - казала втората. -Аааааах. Дошъл редът на игуменката. - Ааа , аз не мога , в мензис съм.
Учителя: - Влак се движи от град А за град Б със средна скорост 60 к/ч, броя на пътниците 324 и дължината на влака е 30 м. Пита се на колко години съм аз? - Иванчо: - Вие г-н учителю сте на 32г. - Браво бе Иванчо, как позна? - Елементарно бе даскал, като задавам такива въпроси на баща ми, той казва че съм полу-идиот, а съм само на 16....
Един борец си купил топ, качил се на Витоша и захванал да стреля. Бам - по "Люлин", бам - по "Младост"... Минават някакви хора и го питат: - Кво правиш бе? - Ами на - избивам комплекси...
Питат шефа на института по метеорология( www.meteo.bg) : - Има много оплаквания, че давате неверни прогнози. Какъв е процента на вярност? - Около 45 процента. - Тогава защо не казвате всичко наопаки и ще бъде 55.