Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато Чък Норис играе Монополи, това влияе на световната икономика.
Любими Герои 3,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж към жена си: - Скъпа, нали те помолих за рохки яйца, а тези са твърди. - Не знам, почти половин час ги варих и пак са твърди?! В киното, баща към детето си: - Ако ти се пишка, кажи ми, че ти се свирка. Започнал филма и родителят се загледал. На детето му се припишкало и: - Тате, свирка ми се. - Добре, добре. - Тате, много ми се свиркаааа. - Е, свирни ми тихичко на ушенцето. Мъж влиза в един бар и вижда красива девойка. Започва да я гледа изпитателно, а след това си поглежда часовника, пак гледа девойката, пак часовника. Девойката: - Чакате ли някого? - Не, просто си гледам супер часовника. - Какво му е толкова супер на този часовник? - Този часовник излъчва алфа вълни, които аз могат да улавям и да разбирам за неща, които са невидими или скрити за другите. - И какво разбирате в момента? - Ами разбирам, че в момента сте без бельо... - Егати часовника, нищо не струва, аз в момента съм си с бельо. - О, значи пак е избързал с един час... Между приятели: -Знаеш ли какво е безопасен секс? -Да, разбира се! Това е когато си поканиш на гости хубаво момиче, а жена ти е на гости на майка си в провинцията! Отишли в едно село да интервюират 120-годишен дядо - да разкаже за живота си, как се е запазил досега. По едно време му звъни джиесема (модерен дядка бил), разменя набързо няколко думи и става: - Туй ще е интервюто журналистчетата, работа ме чака. - Ама защо така внезапно... - Брат ми ме вика. - Ооо, вие имате брат? Жив? - Да, той е на 125 години. - Невероятно! А защо ви вика? - Баща ми има нужда от помощ и ще ходим да помагаме. - Я! Ама вашия баща също е жив? - Да, баща ми е на 150. - И с какво ще му помагате ако не е тайна? - Има да се доизкусуряват някои детайли от сватбата на дядо ми... - Дядо ви е жив? - Да, дядо е на 180 години и днес ще се жени за 18-годишна. - Е че не му ли е малко късно, бива ли го още за такива работи... - Абе аз не знам късно ли е, рано ли е или дали го бива. Той самият също не ще да се жени, ама техните като го натискат...